Oğuzhan Ağır Nakliyat, kurumsal, hizmetlerimiz, Türk Silahlı Kuvvetleri Taşımacılığı, Köprü Tavan Kiriş Vinci Taşımacılığı, İş Makinası Taşımacılığı, Belediye Taşımacılığı, Proje Taşımacılığı, Şişe Cam Taşımacılığı, Ekipmanlar, Belgeler, iletişim, harita, referanslar, tsk, mta, türk şeker, şişecam, tanap, and, türkiye petrolleri, etimaden, eüaş, kayseri büyükşehir belediyesi, ankara, yenimahalle, oğuzhan, ağır, nakliyat, Oğuzhan,Yenimahalle,oguzhan,ankara oğuzhan,ankara oguzhan nakliyat,nakliye,nakliyat,taşıma,taşımacılık,ağır nakliyat,agır nakliyat,ağır nakliyat ankara,ağır nakliye,jumbo yük taşımacılığı,iş makinası taşıma, beton köşk taşıma, yenimahalle demetevler taşıma,ankara taşıma,ankara nakliye,ankara nakliyat,nakliye firmaları ankara,ankara nakliyat firmaları,ağır nakliyat firmaları,TIR NAKLİYAT,TIR NAKLİYE,ağır nakliyat

KURUMSAL

1970 yılında Celal Kılıç tarafından kurulan firmamız bir kamyonla çıktığı bu yolda özveri ve azimle çalışmalarını sürdürmüş ve günümüzde sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı başarmıştır. Babadan oğula aile şirketi olarak ilerleyen firmamız çalışmalarında kurumsallığından hiçbir zaman ödün vermemiştir.

Türkiye’nin her bölgesine ve yurt dışında çeşitli bölgelere hizmet veren firmamız bugün 150’den fazla çekici ve farklı segmentlerde römorkları kendi bünyesinde bulundurmaktadır..

İlk günkü gibi taşıdığımız her yükü müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ulaştırmaktayız.

Operasyonlarımız tecrübeli ve konusunda uzman bir ekip tarafından planlanmaktadır ve eğitimli sürücülerimiz tarafından yürütülmektedir. Her biri konusunda uzman ekibimiz ile zamana ve gelişen teknolojiye uygun çözümler sunarak müşterilerimize kaliteli, sorunsuz, zamanında ve güvenli bir taşıma hizmeti vermekteyiz.

Taşıdığımız yüklere ve araçlarımıza gelebilecek muhtemel hasarlara karşı taşımalarımız sigorta güvencesi altında yapılmaktadır.

Yükler, nakliyecinin sorumlulukları ile ilgili en kapsamlı şekilde sigortalanmaktadır. Yurtiçi taşımaları için yaptırdığımız özel “Kamyon Klozu “ sigortalı emtiayı taşıyan nakil vasıtasının yanması, devrilmesi, çarpışması rizikoları ile; derelerin taşması, yolların çökmesi, köprülerin yıkılması, sel, çığ, toprak ve dağ heyelanı, yıldırım ve infilak neticesinde meydana gelen ziyan, hasar ve masrafları karşılar. Yurtdışı taşımalarımız ise CMR sigortası güvencesi altında yapılmaktadır. CMR sigortası, uluslar arası karayolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının, yaptıkları taşımalar ile ilgili olarak CMR sözleşmesinden kaynaklanan hukuki sorumluluklarını, poliçede belirtilen şart ve limitler ile teminat altına alır.

Taahhüdümüz altındaki tüm işler uzun yılların birikimi ve güvencesi altındadır. Taşımanızı gerçekleştirirken karayolları özel izin belgesi temini, sabitleme noktası seçimi ve sabitleme, sigorta ve eskort temini tarafımızca yapılmaktadır.

Tüm araçlarımızda bulunan araç takip sistemi ile müşterilerimizin taşımasını gerçekleştirmekte olan araç ya da araçların durum ve konumları ile ilgili doğru ve eşzamanlı bilgi verebilmekteyiz.

Bu sistem sayesinde müşterilerimize aracın konumu, durumu, gidiş hızı gibi bilgileri doğru şeklide iletebilmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Güveninizi kazanarak, ortağınız gibi işi benimseyerek, kusursuz kalite ve hizmet anlayışıyla, istikrarlı ve prensipli çalışma sistemiyle, ilişkilerimizi işin süresiyle kısaltmayarak, sırrınızı sırrımız kabul ederek, memnun müşteri portföyünü esas alarak, konularında uzman personelimiz ve göz ardı edilemeyecek fiyatlarımız ile çalışmalarımızı titizlikle sürdürerek bu alanda hizmet veren meslektaşlarımızca da örnek kabul edilen bir kurum olmaktır.

  • • Modern çalışma alanları ile verimli ve dinamik personel
  • • Uluslararası kalite standartlarından taviz vermeyen,yönetim ve hizmet anlayışı

MİSYONUMUZ

Kaliteli hizmetin ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla, yapılanma sürecini başlatmıştır.
Bu süreç içerisinde Oğuzhan Ağır Nakliyat yönünü çizen ilkeler;

  • • Tam zamanında ve güvenilir hizmet
  • • Müşteri ve personel odaklı çalışma
  • • Sürekli yenilenen teknolojik yatırımlar
  • • İlerici vizyon